Cenisz swój czas? Zamów jedzenie online

Smaczne jedzenie w Gorzowie tylko w Bistro Karmnik

Jeśli masz ochotę zamówić jedzenie z dostawą do domu, sprawdź ofertę Bistro Karmnik. Restauracja oferuje dania zarówno na miejscu jak i na wynos. Jeśli masz ochotę - zamów ulubioną pizzę online.

Dlaczego dostawa do domu?

Pizza Gorzów Wielkopolski oferuje wyśmienite dania z dostawą do domu. Pyszne zdrowe sałatki, zaskakujące dania dnia, mięsiste burgery i pizza najlepsza w mieście. Możesz wygodnie zamówić online z dostawą pod wybrany adres. Dlaczego na wynos?

Zamawianie jedzenia online to oszczędność czasu. Jeśli nie masz ochoty wychodzić z domu, ale zjadłbyś przepyszną pizzę, zamów ja do domu. To proste i wygodne rozwiązanie. Nie musisz nigdzie wychodzić.

pizza gorzw wielkopolski

Zamawianie online to wygoda i okazja do spróbowania nowych smaków każdego dnia. Gorzów Wielkopolski pizza oferuje bowiem codziennie inne danie dnia, które zachwyci podniebienia smakoszy pizzy, makaronów, mięsa i ryb. Każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego na każdy dzień tygodnia.


Odwiedzili Cię znajomi? Na ratunek spieszy pizza Gorzów Wielkopolski. Zamów jedzenie z dostawą do domu. Urozmaicone przystawki z pewnością zachwycą niezapowiedzianych gości.

Dlaczego bistro Karmnik?

Bistro Karmnik w Gorzowie Wielkopolskim to najlepsza pizza w mieście, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów. To możliwość poznawania nowych smaków każdego dnia i urozmaicenie codziennej diety.

Bistro Karmnik to Happy Hours w wybranych godzinach, czy zniżka 50% na drugą pizzę. Wszystko w trosce o zadowolenie wymagającego podniebienia smakoszy dobrego jedzenia.

Masz ochotę na własną pizzę? Skomponuj ją sam. A może pół na pół? Nic trudnego - zamów pizzę o dwóch smakach. W ofercie bistro tatar wołowy, carpaccio, bułeczki, pyszne sałatki, domowe zupy, iście włoskie makarony czy soczyste burgery. Na miłośników ryb czeka miruna i dorsz w pysznych sosach.

jedzenie gorzw

Jeśli zatem masz ochotę na pyszny posiłek odwiedź koniecznie Bistro Karmnik w Gorzowie Wielkopolskim. Możesz również w wygodny sposób zamówić jedzenie online, bez wychodzenia z domu. Przekonaj się, jakie smaki czekają na Ciebie.